EFT Eğitimi İzmir

EFT tüm Dünya üzerinde yüz binlerce kişinin başarı ile uyguladığı bir enerji psikolojisi tekniği olarak tanımlanabilir. Özetle iğnesiz akupunktur ve duygusal bir egzersiz şeklinde tanımlayabiliriz. Enerji bedenimizdeki akımlar EFT aracılığıyla yeniden düzenlenebilir ve bizleri fiziksel rahatsızlıklara kadar götüren enerji akımının blokajları yok edilebilir. Sizi rahatsız eden ve sisteminizi yavaşlatan duygulardan arındıkça daha sağlıklı ve mutlu hissedersiniz, üretkenlik düzeyiniz artar. Sanıldığının tersine yalnızca psikolojik rahatsızlıklar üzerinde değil, tüm fiziksel rahatsızlıklarda bu teknikten bir destek unsuru olarak faydalanmak mümkün.

EFT her türlü yeteneğin geliştirilmesi için mükemmel bir araçtır. Spor, iş hayatı, sosyal hayat, parasal durum ve hatta ilişkilerin geliştirilmesi konularında başarıyla kullanılmaktadır. Vücudumuz büyük bir elektrik yükü özelliğine sahiptir. Anatomideki başlangıç dersleri bunu kapsar. Ayaklarınızı bir halıya sürtün ve ardından metalden yapılmış bir maddenin üzerine koyun. Kimi zaman parmak uçlarınızdan statik elektriğin boşaldığını görebilirsiniz. Vücudunuzda elektrik özelliği olmasaydı bu mümkün olamazdı. Sıcak bir fırına dokunduğunuzda acı hemen hissedilir, çünkü acı sinirlerden doğru beyne elektriksel olarak iletilir. Acı elektrik hızında yolculuk eder ve bu yüzden acıyı bu kadar çabuk hissedersiniz. Vücudu ne olduğu hakkında bilgilendirmek için elektrikli mesajlar sürekli olarak gönderilir. Bu enerji akısı olmadan göremeyebilir, duyamayabilir, hissedemeyebilir, tat alamayabilir veya koklayamayabilirdiniz.

Vücutta elektrik (enerji) bulunduğuna ilişkin bir başka belirgin kanıt ise elektroansefalogram (EEG) ve elektrokardiyograftır (EKG). EEG beynin elektrik aktivitesini kaydeder ve EKG ise kalbin elektrik aktivitesini kaydeder. Bu cihazlar yıllardır tıp biliminde kullanılmaktadır ve TV'deki hastane dramlarında ölen hastalara takılırken gördüklerinizdir. Ekran sinyal vermeyi durdurduğunda hasta ölmüştür. Elektrik sistemlerimiz fiziksel sağlığımız için çok önemlidir. Bundan daha açık ne olabilir? Enerji akışı durduğunda ölürüz. Bununla ilgili olarak doktorunuza danışın. Bunun doğruluğundan kimse şüphe edemez.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. EFT eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki EFT eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki EFT eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :izmir eft eğitimi - izmir eft eğitimi nedir - eft - eft nedir -

Yorumlar