EFT Eğitimi İzmir

EFT bir tür psikolojik masaj tekniğidir. Çinliler binlerce yıldır enerji teknikleri konusuna hakimler ve kullanıyorlar. EFT Çin tıbbındaki enerji meridyenleri ile kinesiyoloji ilminin çok başarılı bir sentezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Enerji meridyenleri kullanımı yoluyla yapılan akupunktura çok benzemektedir. Farkı, bu teknikte iğnelerin kullanılmamasıdır. İğneler yerine, vücudun belirli noktalarına parmak uçlarıyla küçük bir takım vuruşlar yapılır. Bu vuruşları yaparken belirli bir sorun üzerine odaklanır. Başa, yüzün belirli noktalarına ve göğüs bölgesine yapılan hafif ve sık vuruşlarda hedeflenen meridyenlere kinetik enerji akışını sağlamaktır.

EFT uygulaması esnasında pozitif düşünceler için olumlamalarda bulunmak önemlidir. Vücudumuz büyük bir elektrik yükü özelliğine sahiptir. Anatomideki başlangıç dersleri bunu kapsar. Ayaklarınızı bir halıya sürtün ve ardından metalden yapılmış bir maddenin üzerine koyun. Kimi zaman parmak uçlarınızdan statik elektriğin boşaldığını görebilirsiniz. Vücudunuzda elektrik özelliği olmasaydı bu mümkün olamazdı. Sıcak bir fırına dokunduğunuzda acı hemen hissedilir, çünkü acı sinirlerden doğru beyne elektriksel olarak iletilir. Acı elektrik hızında yolculuk eder ve bu yüzden acıyı bu kadar çabuk hissedersiniz. Vücudu ne olduğu hakkında bilgilendirmek için elektrikli mesajlar sürekli olarak gönderilir. Bu enerji akısı olmadan göremeyebilir, duyamayabilir, hissedemeyebilir, tat alamayabilir veya koklayamayabilirdiniz.

EFT’nin yararları nelerdir?

- Performans ile ilgili sorunlar

- Aile içi problemlerin çözümü

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. EFT eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki EFT eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki EFT eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :izmir eft eğitimi - izmir eft eğitimi nedir - eft - eft nedir -

Yorumlar