EFT Yöntemi - EFT Yöntemleri

EFT dünyada yüz binlerce insanın başarılı bir biçimde uyguladığı bir ENERJİ PSİKOLOJİSi YÖNTEMİ’dir. Kısaca anlatmak gerekirse iğnesiz akupunktur ve duygusal bir pratik şeklinde tanımlamak mümkündür. Düşünüldüğünün aksine sadece psikolojik rahatsızlıklarda destek unsuru olarak değil, tüm fiziksel rahatsızlıklarda yardımcı olarak bu yöntemden faydalanmak mümkündür. Enerji bedenimiz üzerindeki akımlar EFT ile tekrar düzenlenebilir ve kişileri fiziksel rahatsızlıklara kadar götüren enerji akımının durağanlığı ve kesintileri yok edilebilir. bireyi rahatsız eden ve sistemini yavaşlatan duygulardan kurtuldukça daha sağlıklı ve mutlu bir birey olur, üretkenlik düzeyi artar.

EFT ile hayatın her alanında meydana gelen tıkanıklıkları çözebilir, çekim yasaları gereği, verilen doğru mesaj ve olumlamalar ile yalnızca sağlığınıza değil, bolluk ve berekete de sahip olabilirsiniz. Stanford’dan mezun olan bir mühendisin, Gary Craig’in, 90‘lı yıllarda geliştirdiği bu yöntem uygulanabilirliği ve basitliği ile sağlık uzmanlarından öğretmenlere, yaşam koçlarından ev hanımlarına kadar çok geniş bir yelpaze içerisinde rahatlıkla kullanılmaktadır. EFT özet olarak, iğnesiz akupunktur şeklinde tanımlanabilen ve basit bir şekilde uygulanabilen bir tekniktir. Çin’li Shaolin rahiplerin 5000 - 7000 yıl öncesine dayanan bilgileri bu öğretime için de temel olmuştur.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. EFT eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki EFT eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki EFT eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :eft nedir - eft eğitimi - eft - eft (duygusal özgürleşme teknikleri) -

Yorumlar