EFT Eğitimi

Duygular, bir şekilde bedende bozuk bir enerji olarak biriktiği için enerji kanalları tıkanmaktadır. EFT, duyguları boşaltmak için uyguladığımız bir tekniktir. Enerji kanalları olumsuz enerjiden arınınca zihin-beden yeniden düzgün çalışmaya ve işlemeye başlar. Bu açıdan EFT hızlı ve etkin sonuç veren bir tekniktir. EFT akupunktur noktalarına vuruşlarla uygulanan ve çok hızlı bir şekilde olumsuz duygularınızdan kurtulmanızı sağlayan bir yöntemdir.

EFT ile gerek ağır ruhsal sorunların; gerekse günlük streslerin, bağımlılıkların, öfke, endişe, acı, üzüntü, suçluluk gibi olumsuz duyguların kolayca üstesinden gelebiliyorsunuz. Uyku düzensizlikleri, sınav heyecanı, güvensizlik, yersiz korku gibi problemlerin ortadan kaldırılmasında kullanılıyor. Bedensel rahatsızlıklar ile ilişkili duygusal sorunların giderilmesini sağlıyor. Duygusal Özgürleşme Teknikleri ile olumsuz duyguya odaklanıp bu aksaklığı yüzeye çıkardıktan sonra, enerji kanallarımızın uç noktalarına kısa vuruşlar yaparak kanallardaki aksamalar ortadan kaldırılır. Enerjinin düzgün akışı sağlanır. Böylece olumsuz duygularınız tamamen ortadan kalkar, yaşama devam etmek kolaylaşır.

EFT’nin Uygulama Alanları: Olumsuz Duygular: Stres, öfke, korku, kaygı, endişe, acı, üzüntü. Olumsuz İnançlar: Şanssızım, beceriksizim, ben sınavı kazanamam. Bedensel Sorunlar: Alerjiler, sırt ve bel ağrıları, migren... İlişkiler: Anlaşmazlık, boşanma, ayrılık… Hedef Belirleme: İşyerinde, ilişkilerde, kazanç düzeyinde… Performans Artırma: Sınav, iş, spor, sanat, odaklanma. Ruhsal Gelişim: Dinginlik, sevecenlik, affetmek, sevgi ve hoşgörü gibi…

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. EFT eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki EFT eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki EFT eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :eft nedir - eft eğitimi - eft - eft (duygusal özgürleşme teknikleri) -

Yorumlar