Antalya EFT Eğitimi

EFT dünya üzerinde çok sayıda insanın başarılı bir şekilde uyguladığı bir enerji psikolojisi tekniğidir. Tıbbı tedavinin yerini almamakla birlikte destekleyici bir unsur olarak kullanılan bir yöntemdir. Düşüncelerimizin negatif olması, yaşadığımız duygular ve problemler, ilgili meridyenler üzerinde tıkanıklığa sebep olur. Bu duygular ve anılar bedenin enerji kanallarında saklandığı sürece, uzun vadede bedensel rahatsızlıklar ve psikolojik acı olarak kendisini gösterebilmektedir. İşte tam da bu noktada, EFT; bedenimizdeki bazı meridyenlere vuruş ve olumlamalar aracılığıyla tıkanmış enerjiyi dağıtmayı ve dengelemeyi hedefliyor. Enerji meridyeni dengelendiği takdirde, tıkanıklığa sebep olan duygu da yok oluyor. EFT uygulama sırasında vücudun enerji dengesizliğini giderir ve vücudumuzun kendi koruma ve iyileştirme mekanizmalarını harekete geçirir. Yani; vücutta zaten var olan iyileşme arzusunu ortaya çıkarır, hormonları ve bazı kimyasal maddeleri salgılatır. Bundan dolayı vücut, kendini onarmaya başlar.

EFT öğrenmesi ve uygulaması son derece basit bir tekniktir. Her yaş grubundan her birey kolay bir şekilde uygulayabilir ve yararını görür. Uygulaması çok basit ve kısa zaman içerisinde öğrenilebilir. Fakat uygun cümleleri bularak söylemek gerektiği için ciddi problemlerin altındaki sebeplere inmek konusunda danışman yardımcı olabilir. Uygulama öğrenilene kadar birkaç seans uzmanla birlikte çalışmak uygun olacaktır.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. EFT eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki EFT eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki EFT eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :antalya eft eğitimi - antalya eft - eft eğitimi -

İlgili Diğer Yazılar

Yorumlar